ZADRUGARI 2015./2016.

AKTIVNOSTI ZADRUGARA U ŠKOLSKOJ GODINI 2015./2016.

U listopadu zadrugari su aktivno sudjelovali na Danima kruha.

Prva nedjelja adventa, 29.11. u Zagrebačkom kazalištu lutaka bit će Božični sajam, a lutkari sedmih razreda odigrat će besplatnu predstavu VESELE PAHULJICE za članove zadruge iz 2., 3. i 4. razreda.

Uz Dan škole bit će humanitarno prodajna izložba Kap dobrote.

Dan zadrugara, 16.5. proslavit ćemo izletom u dvorac LUŽNICA gdje ćemo uživati u kreativnim radionicama i druženju.

Posebno smo ponosni na naše keramičare koji će i ove godine svojim proizvodima predstaviti zadrugu CANKARICA na Smotri zadrugara.

ČLANOVI:

Mali zbor 2.b

Likovna skupina 3.a

Ekološka grupa 4.b

Lutkari 5. i 7. razredi

Karitativna grupa

Keramičarsko - likovna grupa

Posjet dvorcu Lužnici

Veliki i mali članovi naše Zadruge Cankarica posjetili su dvorac Lužnicu. Upoznavši sve i najskrivenije kutke te poslušavši povijest ovog zdanja iz 18. stoljeća sudjelovali su u kreativnim radionicama. Svaka grupa dobila je istraživački zadatak koji je trebalo realizirati. Na kraju su upriličena izlaganja i prezentacije predstavnika.
Završili smo igrom u uređenom perivoju  kojim dominira jezero.
Vratili smo se radosni i ispunjeni našim zadrugarskim iskustvom.

Likovna radionica u 3. A - IZRADA SAPUNA

DANI KRUHA