CANKARICA

ŠKOLA SA SRCEM

OBAVIJEST RODITELJIMA BUDUĆIH PRVAŠIĆA

Poštovani roditelji budućih prvašića školske godine 2021./2022.,

srdačno vas pozdravljamo i želimo vam dobrodošlicu. Vjerujemo kako s nestrpljenjem i uzbuđenjem očekujete informacije vezane uz postupak utvrđivanja djetetove spremnosti za polazak u školu te realizaciju samih upisa u našu školu. Ovim vas putem stoga molimo za razumijevanje i još malo strpljenja dok ne pristignu službene smjernice Gradskog ureda za obrazovanje. Važno je istaknuti kako vjerujemo da ćemo s postupak utvrđivanja spremnosti djece za upis u školu početi početkom ožujka 2021., na isti način kako je to bilo ostvareno i prošle godine, poštujući pritom  epidemiološke mjere koje su i dalje na snazi.

Više informacija nudimo vam pod naslovom Upisi u prvi razred.

POČETAK NASTAVE PO MODELU A ZA UČENIKE OD 5. DO 8. RAZREDA

Poštovani roditelji i dragi učenici,

obavještavamo Vas da će se nastava od ponedjeljka, 1. veljače 2021. godine, za sve učenike od 1. do 8. razreda organizirati po modelu A (nastava u školi).

Nastava će se održavati prema uobičajenom rasporedu sati i sukladno epidemiološkim mjerama u školi.

POČETAK DRUGOG POLUGODIŠTA

Poštovani roditelji i dragi učenici,

sukladno prijedlogu Ministarstva znanosti i obrazovanja, odgojno-obrazovni rad osnovnih škola Grada Zagreba počinje s nastavom 18. siječnja 2021. godine.

Za učenike razredne nastave (od 1. do 4. razreda) nastava će se odvijati u školi (model A) prema redovitom rasporedu.

Za učenike predmete nastave (od 5. do 8. razreda) bit će organizirana nastava na daljinu/online prema odluci MZO-a (model C).

Tijekom prvog dana nastave u školi i putem nastave na daljinu provodit ćemo edukacije i vježbe evakuacije s ciljem što bolje pripremljenosti u slučaju opasnosti. Učenici predmetne nastave će u ponedjeljak (18. siječnja 2021.) prva dva sata imati SRZ (sat razrednog odjela) gdje će ih razrednici upoznati s navedenim.

PROTOKOL POSTUPANJA U SLUČAJU POTRESA POGLEDAJTE -- OVDJE!

Lijepo molimo sve učenike da u školi i dalje poštuju poznate epidemiološke mjere.

"BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID" projekt Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade

Dragi učenici i roditelji,

ovdje možete pronaći brošuru BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID i letak s telefonskim brojevima za psihološko savjetovanje mladih za svaku županiju.

Brošuru pogledajte - ovdje.

IZDVOJENO
BLOG NAŠIH UČENIKA

ČOVJEČE, ZAR NE VIDIŠ ŠTO RADIŠ?

Piše: Nikola Lewis

NADOLAZEĆA DOGAĐANJA

smiling-friends-hugging-playground_1098-

KUTAK

PEDAGOGA

Dobar pedagog je, prije svega, inspiracija, lider u znanju i čovjek u razumijevanju.

child-development-tracker.jpg

KUTAK

REHABILITATORA

Biti edukacijski rehabilitator znači njegovati empatiju i humanost, biti pun entuzijazma...

migration-3129340_1280.jpg

HUMANOST

NA DJELU

Humana djela Cankarice - jedan od razloga zašto ju zovemo školom sa srcem.

film-596009_1280.jpg

IZ

MEDIJA

Pogledajte aktivnosti Cankarevaca popraćene  medijima.

boy-with-laptop-office_23-2148019075.jpg

STRANICE NAŠIH

UČENIKA

Pogledajte stranice naših učenika i sadržaje koje su pripremili za vas.

Matrículas-2019.jpg

UPISI U

PRVI RAZRED

Stranica za roditelje budućih Cankarevaca.