ATLETIKA

KROS – ATLETSKA DISCIPLINA TRČANJA PO RAZNOLIKOM TERENU (TERENU S PREPREKAMA).

25. listopada 2019. godine učenici i učenice naše škole natjecali su se u krosu protiv ostalih škola Grada Zagreba na Bundeku. Trčalo se na stazama duljine 1000 ili 1200 metara (ovisno o kategoriji), po travnatim te šljunčanim putovima.

REZULTATI:
Dječaci, u kategoriji od 4. do 6. razreda, ukupno su se plasirali na 14. mjesto.
Od dječaka u kategoriji od 4. do 6. razreda najbolji je bio Vito Rakić, 5. b s plasmanom na 14. mjesto.
Djevojčice, u kategoriji od 4. do 6. razreda, ukupno su se plasirale na 4. mjesto.
Od djevojčica u kategoriji od 4. do 6. razreda najbolja je bila Marcela Šipić, 5. b s plasmanom na 6. mjesto.
Dječaci, u kategoriji 7. i 8. razreda, ukupno su se plasirali na 9. mjesto.
Od dječaka u kategoriji od 4. do 6. razreda najbolji je bio David Tomić,8. a s plasmanom na 15. mjesto.
Djevojčice, u kategoriji 7. i 8. razreda, ukupno su se plasirale na 17. mjesto.
Od djevojčica u kategoriji 7. i 8. razreda, najbolja je bila – Sara Pušić, 8. c (negdje je došlo do pogreške pa nije evidentiran rezultat).

Nažalost, ove se godine naša se škola nije plasirala među prvih 3, ali svakako, još jednom vrijedi istaknuti 4. mjesto u kategoriji djevojčica od 4. do 6. razreda s jednim bodom zaostatka za treće plasiranom ekipom. Sigurno je ovo bilo lijepo iskustvo za natjecatelje, nadamo se da su i oni zadovoljni s natjecanjem i rezultatima
Možda ove godine nismo bili najbolji, ali svakako smo uvijek pod sloganom škole, uvijek se trudimo, dajemo sve od sebe i idemo svim srcem jer mi smo ipak; Cankarica, škola sa srcem.

Kristijan Kumar, 8b