Dragi i poštovani učenici i roditelji,

sukladno epidemiloškim mjerama podjela svjedodžbi bit će prema sljedećem rasporedu:


Učenici se mole da drže razmak od 1m i da ponesu svoju kemijsku olovku za potpisivanje. Svjedodžbe će biti pripremljene na jednom stolu, a na drugom sredstvo za dezinfekciju. Prije potpisivanja formulara za preuzetu svjedodžu učenici trebaju dezinficirati ruke.  Ako niste u mogućnosti preuzeti svjedodžbu, iste će se preuzeti početkom sljedeće školske godine. Molimo vas da se pridržavate vremena predviđenoga za vaš razred te svih ostalih navedenih mjera. Napominjemo da su škole i dalje dužne pridržavati se epidemioloških mjera iz Uputa HZJZ-a izdanih 20. svibnja 2020. godine te sukladno tome organiziramo i ovakvu podjelu svjedodžbi.


Osmašima želimo puno sreće pri nadolazećim upisima, a svima ostalima (i našim osmašima) duge i tople, itekako zaslužene, ljetne praznike. Ostanite odgovorni, ostanite zdravi i vidimo se najesen.

Lijep pozdrav svima.

Recent Posts

See All

3. VAGANJE BATERIJA

Rezultati vaganja baterija za prosinac (22.12.). 1.a - 0 1.b - 0 1.c - 4,2 2.a - 1,6 2.b - 0 2.c - 0 3.a - 85,1 3.b - 0 3.c - 0 4.a - 0,9 4.b - 0,5 5.a - 0 5.b - 0 5.c - 0 6.a - 0

Osnovna škola Ivana Cankara | Cankareva 10, Zagreb | +38513702048 | cankarica@os-icankara-zg.skole.hr

© Osnovna škola Ivana Cankara. Sva prava pridržana.