top of page

Dragi i poštovani učenici i roditelji,

sukladno epidemiloškim mjerama podjela svjedodžbi bit će prema sljedećem rasporedu:


Učenici se mole da drže razmak od 1m i da ponesu svoju kemijsku olovku za potpisivanje. Svjedodžbe će biti pripremljene na jednom stolu, a na drugom sredstvo za dezinfekciju. Prije potpisivanja formulara za preuzetu svjedodžu učenici trebaju dezinficirati ruke.  Ako niste u mogućnosti preuzeti svjedodžbu, iste će se preuzeti početkom sljedeće školske godine. Molimo vas da se pridržavate vremena predviđenoga za vaš razred te svih ostalih navedenih mjera. Napominjemo da su škole i dalje dužne pridržavati se epidemioloških mjera iz Uputa HZJZ-a izdanih 20. svibnja 2020. godine te sukladno tome organiziramo i ovakvu podjelu svjedodžbi.


Osmašima želimo puno sreće pri nadolazećim upisima, a svima ostalima (i našim osmašima) duge i tople, itekako zaslužene, ljetne praznike. Ostanite odgovorni, ostanite zdravi i vidimo se najesen.


Lijep pozdrav svima.

Komentarze


bottom of page