Poštovani roditelji i dragi učenici,

sukladno prijedlogu Ministarstva znanosti i obrazovanja, odgojno-obrazovni rad osnovnih škola Grada Zagreba počinje s nastavom 18. siječnja 2021. godine.

Za učenike razredne nastave (od 1. do 4. razreda) nastava će se odvijati u školi (model A) prema redovitom rasporedu.

Za učenike predmete nastave (od 5. do 8. razreda) bit će organizirana nastava na daljinu/online prema odluci MZO-a (model C).

Tijekom prvog dana nastave u školi i putem nastave na daljinu provodit ćemo edukacije i vježbe evakuacije s ciljem što bolje pripremljenosti u slučaju opasnosti. Učenici predmetne nastave će u ponedjeljak (18. siječnja 2021.) prva dva sata imati SRZ (sat razrednog odjela) gdje će ih razrednici upoznati s navedenim.

PROTOKOL POSTUPANJA U SLUČAJU POTRESA POGLEDAJTE -- OVDJE!

Lijepo molimo sve učenike da u školi i dalje poštuju poznate epidemiološke mjere.