Dragi učenici i roditelji,

nadamo se da ste svi dobro, zdravo i na sigurnome.

Ovoga su tjedna statičari pregledali našu školu i dodijelili joj zelenu naljepnicu.

Nakon njihova pregleda, možemo zaključiti da smo imali sreće u nesreći.

U prizemlju je popucalo tek nekoliko nosivih zidova, ali uskoro kreće sanacija tako da će naša Cankarica biti spremna za povratak svih učenika i djelatnika već ove školske godine.

Školska dvorana pretrpjela je nešto veća oštećenja, ali ništa toliko veliko da se ne može popraviti, no ona, ipak,  neće biti u uporabi ove školske godine.

Škola bi, prema procjeni statičara, za nekih mjesec dana mogla biti u uporabi, ali, kako smo rekli, ne i dvorana za TZK.

Tijekom ljeta sanirat će se sva oštećenja i škola će potpuno spremna dočekati sljedeću školsku godinu.

Do susreta u našoj Cankarici čuvajte sebe i svoje najdraže i OSTANITE DOMA jer, što   više budemo doma, prije ćemo se moći vratiti normalnome životu.

Veliki pozdrav svima!

Ravnatelj i djelatnici OŠ Ivana Cankara