Školska godina 2022./2023.

INTERVJU SA SESTRAMA ANTONIJOM I KARLOM GULIN UČENICAMA NAŠE ŠKOLE I ODBOJKAŠICAMA ODBOJKAŠKOG KLUBA MLADOST -- OVDJE.

DAN PJEŠAČENJA

IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

TERMINI ODRŽAVANJA VJEŽBAONICE

5. I 7. RAZREDI PRIJEPODNE NA NASTAVI
UTORAK – 11.30 – 12.15
PETAK 13.10 – 13.55

6. i 8. RAZREDI PRIJEPODNE NA NASTAVI
UTORAK 13.10 – 13.55
PETAK 14.50 – 15.35

press to zoom

U MUZEJ SPORTSKIH ZGODA

U srijedu 26.9.2022. učenici 5. razreda sudjelovali su na terenskoj nastavi. Nakon šetnje Gornjim gradom i upoznavanja s poviješću grada Zagreba učenici su posjetili Muzej sportskih zgoda. Nakon zanimljivog predavanja o sportskoj povijesti „našeg“ grada, učenici i profesori su provjerili svoje znanje interesantnim kvizom. Tijekom obilaska muzeja, učenici su čuli puno interesantnih podataka vezanih za sport, ali i za konkretne uspjehe zagrebačkih sportaša te su imali priliku isprobati neke sportove. Veslali su na ergometru, pokušali napraviti zgib na preči, zabijali su golove (hokej na ledu), mačevali se, isprobali simulator skijanja. Sve što je izloženo u muzeju učenici su mogli dotaknuti, primiti i isprobati.

Magda Bujan, prof. TZK-e

press to zoom