Taekwondo

TAEKWONDO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA ZA UČENIKE 5. – 8. RAZREDA OSNOVNIH ŠKOLA BILTEN

Prvenstvo Grada Zagreba u taekwondou za učenike 5. – 8. razreda osnovnih škola održano je u subotu 2. prosinca 2017. godine u OŠ Ive Andrića.

Učenice osmoga razreda Osnovne škole „Ivan Cankar“ postigle su odlične rezultate u borbama.

U kategoriji  -51kg (7.  i 8.razredi) sudjelovala je učenica Jana Beroš iz 8.a i ostvarila izvrsno četvrto mjesto te osvojila 1 bod, dok je naša druga predstavnica Katja Brdovčak sudjelovala u kategoriji  -59 kg te ostvarila izvrsno 1. mjesto i osvojila 9 zasluženih bodova. U ekipnom poretku učenice su se plasirale na 13. mjesto.

Na natjecanju je sudjelovala i muška skupina naše škole u formama.

Lovro Jakobović, osvojio je odlično 1. mjesto i osvojio 7 bodova u kategoriji 5. i 6. razreda, a Tin Keglević iz 7. c također je osvojio 1. mjesto i 7 bodova u kategoriji 7. i 8. razreda.
Mato Blažević, učenik 8. a razreda, osvojio je 3 boda i završio na 2. mjestu.

U ukupnome su poretku učenici naše škole zauzeli četvrto mjesto.