Dragi učenici i roditelji,

jučer nas je pogodio razarajući potres čije posljedice svi mi u većoj ili manjoj mjeri osjećamo. Ovim putem preporučujemo Vam besplatnu publikaciju o savjetima kako razgovarati s djecom te kako se ponašati prije, za vrijeme i poslije potresa. Publikaciju je izradila Poliklinika za zaštitu djece i mladih grada Zagreba.

Nadamo se kako će vam ova publikacija poslužiti kao dobar „suputnik“ na putu oporavka i ponovne uspostave sigurnosti u životu vas i vaših obitelji.

Želimo vam svako dobro u novoj 2021. godini!

Link za preuzimanje PDF publikacije: ,,Djeca i obitelji prije, tijekom i poslije potresa" nalazi se - ovdje.