Školska godina 2023./2024.

ODBOJKA - učenice 5. do 8. razreda

UTORAK 15.00 – 15.45
PETAK 15.00 – 15.45

ODBOJKAŠICE SU PRVAKINJE ZAGREBA!

Naše odbojkašice 5. i 6. Razreda prvakinje su Grada Zagreba. U polufinalu su pobijedile OŠ Kajzerica rezultatom 2:1 (24:26, 25:15, 15:1) i tako izborile finale u kojemu su pobijedile OŠ  Alojzije Stepinca s 2:0 (26:24, 25:23). Za našu školu
su nastupale Tara Radojičić, Karla Gulin, Sara Demoli, Bruna Gredelj, Lucija Hafner, Katija Ljubičić, Leona Rožić, Meri Vrkljan i Franka Živković pod vodstvom profesorice Magde Bujan i Sanje Linarić. Djevojke će svoje natjecanje nastaviti na regionalnom natjecanju na kojem će pokušati izboriti Državno prvenstvo.

Ema Tomić, 7.c

LIJEPE VIJESTI STIŽU IZ ZADRA S DRŽAVNOG PRVENSTVA - ODBOJKA
Naš Karla, kapetanica HAOK Mladosti (ekipa U13) i naravno kapetanica naše školske ekipe postala je državna prvakinja U13 i proglašena je najboljom igračicom.

Bravo Karla želimo ti i dalje puno sportskih uspjeha!!!!!!!!!!!!

RUKOMETAŠI ČETVRTI U ZAGREBU!

22.4.2023. naši rukometaši sudjelovali su u završnici Prvenstva Grada Zagreba za osnovne škole koja se održala u OŠ Jelkovec. Završnicu su izborili odlično odigranim utakmicama kroz cijelo prvenstvo. Uz našu ekipu završnicu su izborile osnovne škole Prečko, Pavleka Miškine i Mato Lovrak. Polufinalnu utakmicu igrali su protiv OŠ Pavleka Miškine i izgubili 16:17. Nakon 20 minuta odmora igrala se utakmica za 3. mjesto u kojoj je OŠ Prečko pobijedila 12:11. Naša ekipa tako je zauzela 4. mjesto u Gradu Zagrebu. Čestitamo na sjajnom rezultatu. Za našu školu su igrali: Marko Tolić (kapetan), Noa Marković, Fran Germovšek, Andrija Ninčević, Vigo Novak Kraljev Jakov Pale Halić, Andro Štorek, Marko Kodrnja, Marko Medaković, Renato Krsnik, a rezultatu su doprinijeli i Andreas Jurak, Luka Keleš Grujčić i Vid Crnić (odigravši po jednu utakmicu).

Magda Bujan, prof. TZK