NATJECANJA KROZ GODINU
školska godina 2022./2023.

MODELARSKA LIGA

Prvo kolo modelarske lige Grada Zagreba koju organizira Društvo pedagoga tehničke kulture Zagreba u suradnji s Hrvatskom zajednicom tehničke kulture, održalo se 20.1.2023 u OŠ Cvjetno naselje. Našu su školu predstavljale učenice Cvita Sabljić (6a) i Franka Bokan(6b) te izborile 13. mjesto.

HRVATSKO ODBOJKAŠKO ZLATO

Hrvatsko odbojkaško zlato

Ženska odbojkaška reprezentacija U17 osvojila je turnir Middle European Volleyball Zonal Association (MEVZA) U17.

Nastupilo je 8 reprezentacija:

Hrvatska, Austrija, Slovenija, Izrael, Češka, Slovačka, Finska i Cipar.

Samo prvoplasirani ima pravo nastupa na Europskom prvenstvu u Srbiji i Madarskoj u srpnju.

Hrvatska je bila prva te stekla pravo nastupa na europskom prvenstvu.

Učenica 8.a Antonija Gulin  igrala je sve utakmice, sve setove i bila je odlična!

Čestitamo našim odbojkašicama na ovome uspjehu, a posebno se ponosimo našom učenicom Antonijom Gulin. Bravo!

MAT LIGA

U četvrtak 15.12.2022. održano je 2. kolo MAT lige na kojem je nastupilo 22 učenika viših razreda i 32
učenika nižih razreda naše škole.
Najuspješniji su bili Franjo Brigić (7.c) i Mika Valentić (7.c) koji trenutno drže 6. mjesto od 333 ekipe
te Leona Granoša (8.b) i Lovro Jakobović (8.b) koji su na 17. mjestu od 274 ekipe.
Među najmlađim natjecateljima istaknuli su se učenici 2.a razreda koji su zauzeli visoko 13. mjesto
(Matej Čizmić i Kaja Rupčić) odnosno 15. mjesto (Nella Cinkuš i Rok Petek) od 420 ekipa.
Čestitamo svima i nadamo se još boljim rezultatima u sljedećem kolu!

3. MJESTO NA PRVENSTVU GRADA ZAGREBA ZA DJEVOJČICE OSNOVNIH ŠKOLA

Prvenstvo Grada Zagreba u taekwondou za djevojčice osnovnih škola održano je u subotu, 3. prosinca
2022.

Našu školu predstavljala je ekipia u sastavu: Dora Vukić (8b), Ema Delić (7b), Franka Bokan (6b)
i Mia Delić (6a). Učenice su pod vodstvom klupskih trenera osvojile treće mjesto.
Bravo za sve. Želimo vam i dalje puno sportskih uspjeha!

Rezultate borbi možete pogledati na web stranici - https://skolski-sport-
zg.hr/index.php?rubrika=sport&id=815

REGIONALNO NATJECANJE - SUDOKU

Učenica 8b razreda, Leona Granoša plasirala se na regionalno Sudoku natjecanje koje se održalo u subotu 26.11.2022. U regiji je osvojila 33. mjesto.

Čestitamo!

NATJECANJE DABAR

Početkom studenog održano je natjecanje Dabar na kojem je nastupilo ukupno 48015  učenika osnovnih i srednjih škola.

Naši najmlađi postigli su lijepe rezultate, a u 10% najuspješnijih plasirali su se Ante Vukas (1.a), Vito Damić (1.a), Matej Čizmić (2.a), Filip Hajnić (2.a) i Klara Kvočić (2.a).

Čestitamo učenicima i njihovim učiteljicama!