top of page

DRŽAVNA SMOTRA PROJEKATA IZ PODRUČJA GRAĐANSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA I OSTALIH MEĐUPREDMETNIH TEMA


Učenici 2. c razreda, Emanuel Delija, Aurora Bognar, Amalija Čulo i Bartol Rodinis, sudjelovali su na Državnoj smotri projekata gdje su predstavili razredni projekt Čitaj sa mnom. Iza projekta stoje mjeseci rada - istraživanja, intervjuiranja, educiranja drugih učenika, izrada materijala za poticanje čitanja, kao i samog čitanja unutar razreda te učenicima ostalih razreda. Učenici su uložili jako puno truda u realizaciju projekta.


Zbog uspješnosti njegove realizacije na razini škole, pozvani su na državnu razinu Smotre kako bi predstavili svoj projekt - jedan od najboljih u Hrvatskoj.


Čestitke Emanuelu, Aurori, Amaliji i Bartolu, kao i ostatku 2. c razreda.
Comments


bottom of page