top of page

Poštovani roditelji, 

učenici 1. do 4. razreda naše škole u utorak, 3.12.2019. idu u kazalište, što je dogovoreno i rezervirano još u rujnu. U Kazalištu Trešnja gledat ćemo predstavu Orašar. Predstava počinje u 10.00 sati. Učenici neka dođu pred školu u 9.00 sati, a povratak je oko 11.30 sati.

Cijena ulaznice i autobusnog prijevoza je 50 kn.

Za odlazak učenika u kazalište potrebna je potpisana suglasnost koju šaljemo ovim putem kako biste ju isprintali i potpisanu poslali po djetetu. Ako niste u mogućnosti isprintati, prihvatit ćemo rukom napisanu suglasnost.

Radujemo se zajedničkom uživanju u božićnoj čaroliji Orašara.

Ukoliko i u utorak neće biti nastave sva djeca koja ostanu u školi poslije kazališta biti će kao i do sada zbrinuta.


BORIS POČUČA, ravnatelj
Osnovna škola Ivana Cankara

Zagreb


SUGLASNOST

Suglasan sam da moje dijete _______________________________________________

učenik/ca __________ razreda, u utorak, 3.12.2019. g. u 10,00 h ide u Kazalište Trešnja

na kazališnu predstavu „Orašar“, uz cijenu od 50 kuna (ulaznica, prijevoz).

roditelj ___________________________

Comments


bottom of page