top of page

Poštovani roditelji,

od ponedjeljka 16. ožujka neće se održavati nastava u školi, nego počinje izvođenje nastave na daljinu.Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s HRT na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u sljedećim terminima:

1. razred OŠ 8 – 10h

2. razred OŠ 10 – 12h

3. razred OŠ 13 – 16h

4. razred OŠ 16 – 19h

Preporuka je da djeca ostanu kod kuće. Ukoliko djeca nisu u mogućnosti ostati pod nadzorom kod kuće škola će organizirati prihvat i praćenje nastave na programu HRT 3. Molim roditelje da se jave svojim razrednicima ukoliko nisu u mogućnosti ostaviti dijete kod kuće. Dakle nastava u školi neće biti organizirana, nego će se pratiti obrazovni program na televiziji ili će učenici sudjelovati u online nastavi uz praćenje učitelja.Učenici koji koriste usluge pomoćnika u nastavi mogu je nastaviti koristiti u školi ako učenik dolazi u školu ili kod kuće ako učenik ostaje kod kuće. Međutim u drugom slučaju potrebna je suglasnost roditelja i pomoćnika.Za učenike predmetne nastave svaki dan će biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu za osnovni paket predmeta od 4 do 5 sati na dan. Sadržaji će uključivati videsnimku predavanja, kao i dadatne radne materijale. SPORTSKA TELEVIZIJA će emitirati nastavne sadržaje za predmetnu nastavu u razdoblju od 8. do 14. sati. Nastava će se održavati prema rasporedu koji će se objavljivati na stranicama MZO-a, Škole za život i stranicama CARNET-a. Iste će biti prenešene i na našoj mrežnoj stranici.Za sve učenike online nastava počinje u ponedjeljak, 16. ožujka 2020., prema raspredu i smjenama koje će odrediti MZO i objaviti na svojim mrežnim stranicama.Učenici kojima je potreban tablet isti mogu podignuti u školu u ponedjeljak 16.03.2020. od 8:00 najkasnije do 12:00 h.Dodatne obavijesti bit će dostupne nakon sastanka s ministricom Blaženkom Divjak tijekom vikenda.Iskreno se nadam da ćemo se svi skupa brzo vratiti u normalan život, a time i natrag u naše školske klupe.Za sve informacije obratite se svojim razrednicima ili direktno na mail škole.

S poštovanjem,

RAVNATELJ: Boris Počuča, prof.

Comments


bottom of page