Poštovani roditelji i dragi učenici, sukladno Zaključku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba - u razdoblju od 12. do 16. travnja 2021. godine za učenike od 1. do 4. razreda osnovnih škola, nastava će se organizirati po modelu A ( nastava u školi). Za učenike od 5. do 8. razreda osnovnih škola, nastava će se organizirati po modelu C (nastava na daljinu).


Recent Posts

See All

6. VAGANJE BATERIJA

Šesto vaganje starih baterija za mjesec svibanj održat će se u četvrtak, 6.5.2021. od 9,30 do 11,05h (3. i 4. sat) u predvorju škole. Puno hvala na dosadašnjem trudu i sudjelovanju.

PROLJETNI PRAZNICI

​ Poštovani roditelji i dragi učenici, ​ obavještavamo Vas da je u četvrtak zadnji dan nastave prije proljetnih praznika. ​ Proljetni praznici počinju 2. travnja 2021. godine i završavaju 9. travnja 2