top of page

Poštovani roditelji i dragi učenici, sukladno Zaključku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba - u razdoblju od 12. do 16. travnja 2021. godine za učenike od 1. do 4. razreda osnovnih škola, nastava će se organizirati po modelu A ( nastava u školi). Za učenike od 5. do 8. razreda osnovnih škola, nastava će se organizirati po modelu C (nastava na daljinu).


Recent Posts

See All

Od 13. ožujka do 31. ožujka 2023. Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja provodi nacionalne ispite u osmom razredu. S obzirom na zahtjevnu organizaciju, u dane provođenja nacionalnih is

U privitku se nalazi obavijest o Nacionalnim ispitima u 8. razredu te Vodič kroz sadržaj i strukturu Nacionalnih ispita.

bottom of page