top of page

Osvrt na božićni koncert škole


Samo nas par dana dijeli od toga da još jedno školsko polugodište stavimo iza nas, a da dočekamo blagdane i zasluženi zimski odmor. U lijepom blagdanskom duhu, punom veselja i sreće, se održao i naš godišnji božićni koncert!


Ove godine su naši učenici imali priliku nastupati u prostoru Laube, koji je otvorio svoja vrata za roditelje i goste. Ponosni smo na naše učenike koji su ponovno pokazali izniman trud i volju da obogate božićni koncert sa svojim izvedbama.


Hvala Laubi na ustupanju svog prostora, a ne smije se ni zaboraviti zahvaliti ovim putem i kolektivu naše škole koji se srčano potrudio da koncert bude što topliji i ljepši za sve.


Hvala svima što ste učinili ovaj koncert jednom divnom uspomenom za sve nas.
Comments


bottom of page