Dragi prvašići, DRAGI SVI OSTALI UČENICI naše škole, poštovani roditelji,

vjerujemo kako s nestrpljenjem i radošću očekujete prvi dan nastave.

Sudeći po trenutnoj epidemiološkoj situaciji, pred nama je još jedna neobična i izazovna školska godina. No, za Cankaricu je svaki izazov ujedno i prilika za učenje i razvoj, stoga nema mjesta zabrinutosti.

Budući da smjernice i naputci nadležnih institucija još uvijek pristižu, ovim vas putem molimo za strpljenje prije nego objavimo konkretne i jasne informacije o organizaciji prvog dana škole. Također vas molimo za razumijevanje jer postoji velika mogućnost kako ćemo iste biti u prilici objaviti tek krajem nadolazećeg tjedna.

Pratite redovito mrežnu stranicu škole na kojoj ćemo objavljivati najnovije službene obavijesti o početku nove školske godine kako nam budu pristizale.

Uz želju za dobrim zdravljem srdačno vas pozdravljamo!

Vaša Cankarica

Recent Posts

See All

Poštovani roditelji i učenici, i ove školske godine 2022./23. skupljamo stare baterije... Prvo vaganje starih baterija za mjesec rujan održat će se u ponedjeljak, 26.9.2022. od 8.00 do 9.20h (1. i 2.