top of page

Tradicionalni sajam zadruge "Cankarica" i ove godine zablistao radošću i Božićnim ozračjem!


"U četvrtak  7. prosinca zadruga naše škole organizirala je vrlo uspješan božićni sajam. Sajam je bio otvoren svim posjetiteljima - učenicima, roditeljima i učenicima. Kao i prošlih godina, učenici su u školi uz pomoć učiteljica ili  doma s roditeljima napravili proizvode koje su prodavali na sajmu. Bilo je svega: od raznih kolača,  keksića, čaja i medenjaka, božićnih čestitaka, kuglica i ostalih božićnih dekoracija. Nije nedostajalo ni dobre volje, smijeha i veselja.


Sudjelovali su učenici 2.a, 2.b, 3.c, 5.b i 7.b razreda koji su uz vodstvo svojih učiteljica sve izradili, ali i vješto se uključili u prodaju. Svi su se u tome odlično snašli, zabavili i sajmom nas uveli  u blagdansko ozračje."


Nika Šušnja, 8. a


A za još bolji doživljaj ugođaja pogledajte video!

Comments


bottom of page