Učenici posjetili MUZZA interpretacijski centar

Učenici 5.a razreda u sklopu nastave tehničke kulture 4. listopada 2023. u pratnji profesorice Mačinko i razrednice Lemaić posjetili su MUZZA interpretacijski centar.

Kako bi samo djelomično prenijeli kako im je bilo, napisati ćemo njihove dojmove koje su im ostavili u knjizi utisaka:

"Bilo mi je predivno zbog iznimno dragih voditelja, izvrsne opreme i naravno simulatora auto-vožnje. Svaka čast svima u MIC-u." (Vito)

"Bilo mi je super danas na radionici. Jako su Vam zanimljivi ti izumi i jako mi se svidjelo. Hvala Vam na Vašem trudu i tome što ste izdvojili Vaše vrijeme za nas da bi nešto naučili." (Lorena)

Projekt MUZZA interpretacijski centar sufinanciran je sredstvima Europske unije i Europskog socijalnog fonda. Projekt financira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.