Poštovani roditelji,

od 11. svibnja 2020. nastavljaju se aktivnosti vezane za upis školskih obveznika u 1. razred na način da se nastavljaju provoditi liječnički pregledi djece pri ambulantama školske medicine, a u skladu s uputama HDŠSM i HZJZ. Stoga molimo sve roditelje djece koja pripadaju upisnom području Osnovne škole Ivana Cankara, Zagreb da putem aplikacije Terminko naruče svoje dijete na pregled kod naše školske liječnice, dr. Ane Šesto, Dom zdravlja – Zagreb Zapad, Prilaz baruna Filipovića 11, Črnomerec. Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta kojeg u školi realizira Stručno povjerenstvo škole za sada se još uvijek neće provoditi te je Škola s tim u vezi dužna pričekati upute nadležnih joj institucija za obrazovanje (Gradski ured za obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja).

Stručno povjerenstvo Škole

Recent Posts

See All

OBAVIJEST ZA 6.B

1. travnja 6.b neće imati 6. sat prirodu radi spriječenosti prof. Peko.

Osnovna škola Ivana Cankara | Cankareva 10, Zagreb | +38513702048 | cankarica@os-icankara-zg.skole.hr

© Osnovna škola Ivana Cankara. Sva prava pridržana.