Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb ostvarivat će upise u 1. razred isključivo i samo za:

- školske obveznike našeg upisnog područja

- školske obveznike drugog upisnog područja, ali koji u OŠ I. Cankara imaju stariju braću ili sestre

Upisi će se realizirati dana 24. 6. 2020. (srijeda) i

dana 1. 7. 2020. (srijeda)

- u jutarnjem terminu od 7,30 do 10,00h

- u popodnevnom terminu od 16,00 do 18,30h

Na upis je potrebno donijeti:

- potvrdu Stručnog povjerenstva škole o spremnosti djeteta na upis u 1. razred (Obrazac 5)

- presliku rodnog lista i domovnice

- potpisanu suglasnost/izjavu drugog roditelja za upis djeteta u našu školu u slučaju kad su roditelji rastavljeni

Na upis dolazi obavezno samo jedan roditelj/skrbnik/staratelj, bez djeteta!

Upis djeteta može izvršiti jedino roditelj/skrbnik/staratelj djeteta!

ISTIČEMO!

Upise će u navedenom danu moći ostvariti isključivo školski obveznici koji zadovoljavaju gore navedene kriterije.

Novi termin upisa bit će ponuđen krajem kolovoza 2020., nakon što svi preostali školski obveznici ostvare obvezni liječnički pregled i/ili pribave obrazac 5 i/ili se vrate s godišnjeg odmora.

Škola će tada ujedno imati i potpunu informaciju o mogućnostima upisa djece s drugog upisnog područja.

Najljepše zahvaljujemo na Vašem razumijevanju i odazivu!

Stručno povjerenstvo Škole