Poštovani roditelji i dragi učenici,

unatoč svim kušnjama i izazovima s kojima smo se susreli u ovoj nastavnoj godini, uspješno privodimo kraju prvo polugodište. Od 24. prosinca počinju zimski praznici koji će zbog epidemiološke situacije trajati do 15. siječnja, a nastava u drugom polugodištu počinje 18. siječnja 2021. godine.

Odluku o izmjeni Odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2020./2021. možete pogledati ovdje.

Želimo Vam mirne i radosne blagdane u krugu najmilijih te neka nam nadolazeća 2021. bude zdravija, sretnija i uspješnija!

Na kraju, možete pogledati i malu božićnu priredbu koju je za nas pripremio 1.b razred.