UPISI U PRVI RAZRED

Dragi naši budući prvašići, drage mame i tate...

Prvi je razred  već pred vratima, a kao da su još jučer bili bebe, zar ne?

Možda ste zbunjeni, ne znate biste li se radovali ili u panici pitali odakle početi. Ne brinite, svako pitanje ima odgovor, svaki problem ima rješenje.  Mi smo tu za vas i vaše dijete.

Veselimo se druženju s vama i vašim malim, velikim ljudima.

U tjednima koji slijede tu smo za sva pitanja i svu pomoć oko upisa.

Rado ćemo odgovoriti na vaša pitanja u vezi upisa, prvih razreda i svega ostaloga vezanoga za školu i školovanje.

Hrabro naprijed!  Radujemo se susretu s vama i vašim, našim budućim prvašićima.

Dobrodošli!

Poštovani roditelji budućih prvašića,
zbog prevencije širenja Korona virusa obustavljaju se sve aktivnosti vezane uz upis djece u prvi razred. Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb s tim u skladu neće ostvariti termine pregleda zakazane za 19. i 26. ožujka 2020.
Čim nastavak provedbe pregleda djece bude odobren, učiteljica Delić javit će se roditeljima koji su već zakazali termine te im ponuditi nove.
Također, Škola će sve nove informacije o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta te eventualnim promjenama datuma provedbe samih upisa na vrijeme objaviti na web stranici Škole.
Molimo sve roditelje za strpljenje i razumijevanje.
U želji za zdravljem srdačno vas pozdravljamo!
Stručno povjerenstvo Škole