Školski vrt

U organizaciji trgovačkog lanca Kaufland, 26. 9. 2018. učenici 1. b i 4. a sudjelovali su u akciji Zeleni dan. Zajedno sa zaposlenicima Kauflanda uredili su dio školskog dvorišta i posadili sadnice raznih trajnica koje nam je donirao Kaufland.

Dan kasnije učenici su nastavili s daljnjim uređenjem tog dijela dvorišta sa ciljem nastanka školskog vrta.

U tijeku je rad na drvenoj stazi, a pred nama je još dug put do ostvarenja našeg školskog vrta iz snova.

U našem školskom vrtu otvoren je hotel za kukce. Željno iščekujemo prve goste!

WhatsApp Image 2018-11-25 at 16.09.20.jp

Napravili smo i mali vilinski vrt.

Veselje, marljivost i trud... Prvi puta sadimo u povrtnjaku.

Sadnja je bila uspješna!! Naše iznikle rotkvice i salate prkose niskim temperaturama!

Božićna bajka u našem školskom vrtu. Božićno ukrašavanje stabla!

Sunca je sve više, te je vrijeme idealno za radove u vrtu. Uspješno smo realizirali ideju o proširenju povrtnjaka, ogradili smo jagode, u dijelu ljekovitog i začinskog bilja posijali smo kadulju i posadili čuvarkuću. Zašarenili smo i cvjetnjak, a naš mali vrt je konačno dobio i ime.