STEAM in society and community

STEAM je jako važan u društvu i zajednici. Današnjoj djeci i mladima trebaju se pokazati beneficije pomaganja drugima, volontiranja i razvijanja suosjećanja s drugima.

Cilj projekta je razvijati međuljudske odnose, osjećaj empatije, pomaganje drugima, učenje STEM-a i građanskog odgoja i obrazovanja.

Naši će učenici pomagati, podučavati druge, predstavljati školu i nove tehnologije kroz različite školske i izvannastavne aktivnosti povezane sa STEM-om.

Razvijat će nova znanja o tehnologijama te građanskom odgoju i obrazovanju.

PARTNERI: Hrvatska, Turska, Bosna i Hercegovina, Rumunjska, Srbija, Gruzija, Albanija

Povodom Svjetskog tjedna svemira, snimili smo kratak film o njegovim ljepotama. Video je namijenjen ostalim učenicima.