OD RAZREDA DO NASA-e

Pročitajte članak o obilježavanju Dana žena i djevojaka u znanosti i našoj profesorici Maji Mačinko iz Školskih novina.

BOGATIM PROGRAMOM OBILJEŽILI MEĐUNARODNI DAN ŽENA I DJEVOJAKA U ZNANOSTI

Osnovna škola Ivana Cankara u Zagrebu jučer je obilježila Međunarodni dan žena i djevojaka u znanosti te Dan sigurnijeg interneta velikom manifestacijom popraćenom brojnim događanjima…

U.S. EMBASSY ZAGREB O DOGAĐANJU U CANKARICI

...održan je okrugli stol “Žene u znanosti: izazovi današnjice” u organizaciji naše IVLP alumne Maje Mačinko i OŠ Ivan Cankar u Zagrebu.

ONI RASTURAJU U ROBOTICI - pogledajte tko su i što su uspjeli napraviti

Boris Počuča nagrađen je nagradom za izuzetan doprinos razvitku i unapređenju izvannastavnog odgoja i obrazovanja u robotici za 2017. godinu. Mentor je ekipi I are robot koja je osigurala predstavljanje Hrvatske na svjetskom natjecanju FIRST LEGO League.

MJUZIKL ŠKOLI NA DAR

Zagrebačkoj Osnovnoj školi Ivana Cankara - poznatoj Cankarici učenici i učiteljice za rođendan su darovali mjuzikl.

DJECA OŠ IVANA CANKARA POMAŽU DJECI U KENIJI

Često pomažemo potrebitima, a sada vam se obraćamo s molbom da nam pomognete kako bismo u tome uspjeli i ovaj put.

VIŠE

HRVATSKI SE JEZIK VOLI ZNANJEM!

Kao i u mnogim hrvatskim školama ovih dana, sve je u znaku hrvatskog jezika, a u zagrebačkoj Osnovnoj školi Ivana Cankara bili su posebno inspirirani pa su nastavnici pokrenuli niz zanimljivih projekata.

VIŠE

Žene u znanosti - izazovi današnjiceSandra Maričić (HR1)
00:00 / 27:58
5 za 5 - Žene u znanosti, Dan sigurnijeg internetaSandra Maričić (HR1)