ONI RASTURAJU U ROBOTICI - pogledajte tko su i što su uspjeli napraviti

Boris Počuča nagrađen je nagradom za izuzetan doprinos razvitku i unapređenju izvannastavnog odgoja i obrazovanja u robotici za 2017. godinu. Mentor je ekipi I are robot koja je osigurala predstavljanje Hrvatske na svjetskom natjecanju FIRST LEGO League.

MJUZIKL

ŠKOLI NA DAR

Zagrebačkoj Osnovnoj školi Ivana Cankara - poznatoj Cankarici učenici i učiteljice za rođendan su darovali mjuzikl.

DJECA OŠ IVANA CANKARA POMAŽU DJECI U KENIJI

Često pomažemo potrebitima, a sada vam se obraćamo s molbom da nam pomognete kako bismo u tome uspjeli i ovaj put.

HRVATSKI SE JEZIK VOLI ZNANJEM!

Kao i u mnogim hrvatskim školama ovih dana, sve je u znaku hrvatskog jezika, a u zagrebačkoj Osnovnoj školi Ivana Cankara bili su posebno inspirirani pa su nastavnici pokrenuli niz zanimljivih projekata.