CANKARICA

ŠKOLA SA SRCEM

OBAVIJEST - ORGANIZACIJA NASTAVE OD 19.TRAVNJA 2021.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

sukladno odluci Gradskog ureda za obrazovanje nastava se od ponedjeljka 19.04.2021. za sve učenike od 1. do 8.  razreda odvija  po "A" modelu (nastava u školi).

PROLJETNI PRAZNICI

Poštovani roditelji i dragi učenici,

obavještavamo Vas da je u četvrtak zadnji dan nastave prije proljetnih praznika.

Proljetni praznici počinju 2. travnja 2021. godine i završavaju 9. travnja 2021. godine, s tim da nastava počinje u ponedjeljak 12. travnja 2021. godine.

Želimo Vam mirne i radosne blagdane u krugu najmilijih.

PROLJETNI DAN ZADRUGE CANKARICA

Učenici 3.a i 3.b pripremili su Uskršnji sajam na kojem smo vidjeli ukrase i predmete izrađene vrijednim rukama pod vodstvom učiteljica.

Zadrugari lutkari nagradili su trećaše predstavom Ježeva kućica.

Naš školski hol odjekivao je kreativnošću, zajedništvom i radošću.

OBAVIJEST RODITELJIMA BUDUĆIH PRVAŠIĆA

Poštovani roditelji budućih prvašića školske godine 2021./2022.,

srdačno vas pozdravljamo i želimo vam dobrodošlicu. Vjerujemo kako s nestrpljenjem i uzbuđenjem očekujete informacije vezane uz postupak utvrđivanja djetetove spremnosti za polazak u školu te realizaciju samih upisa u našu školu. Ovim vas putem stoga molimo za razumijevanje i još malo strpljenja dok ne pristignu službene smjernice Gradskog ureda za obrazovanje. Važno je istaknuti kako vjerujemo da ćemo s postupak utvrđivanja spremnosti djece za upis u školu početi početkom ožujka 2021., na isti način kako je to bilo ostvareno i prošle godine, poštujući pritom  epidemiološke mjere koje su i dalje na snazi.

Više informacija nudimo vam pod naslovom Upisi u prvi razred.

IZDVOJENO
BLOG NAŠIH UČENIKA

ČOVJEČE, ZAR NE VIDIŠ ŠTO RADIŠ?

Piše: Nikola Lewis

NADOLAZEĆA DOGAĐANJA

smiling-friends-hugging-playground_1098-

KUTAK

PEDAGOGA

Dobar pedagog je, prije svega, inspiracija, lider u znanju i čovjek u razumijevanju.

child-development-tracker.jpg

KUTAK

REHABILITATORA

Biti edukacijski rehabilitator znači njegovati empatiju i humanost, biti pun entuzijazma...

migration-3129340_1280.jpg

HUMANOST

NA DJELU

Humana djela Cankarice - jedan od razloga zašto ju zovemo školom sa srcem.

film-596009_1280.jpg

IZ

MEDIJA

Pogledajte aktivnosti Cankarevaca popraćene  medijima.

boy-with-laptop-office_23-2148019075.jpg

STRANICE NAŠIH

UČENIKA

Pogledajte stranice naših učenika i sadržaje koje su pripremili za vas.

Matrículas-2019.jpg

UPISI U

PRVI RAZRED

Stranica za roditelje budućih Cankarevaca.