CANKARICA

ŠKOLA SA SRCEM

POČETAK DRUGOG POLUGODIŠTA

Poštovani roditelji i dragi učenici,

sukladno prijedlogu Ministarstva znanosti i obrazovanja, odgojno-obrazovni rad osnovnih škola Grada Zagreba počinje s nastavom 18. siječnja 2021. godine.

Za učenike razredne nastave (od 1. do 4. razreda) nastava će se odvijati u školi (model A) prema redovitom rasporedu.

Za učenike predmete nastave (od 5. do 8. razreda) bit će organizirana nastava na daljinu/online prema odluci MZO-a (model C).

Tijekom prvog dana nastave u školi i putem nastave na daljinu provodit ćemo edukacije i vježbe evakuacije s ciljem što bolje pripremljenosti u slučaju opasnosti. Učenici predmetne nastave će u ponedjeljak (18. siječnja 2021.) prva dva sata imati SRZ (sat razrednog odjela) gdje će ih razrednici upoznati s navedenim.

PROTOKOL POSTUPANJA U SLUČAJU POTRESA POGLEDAJTE -- OVDJE!

Lijepo molimo sve učenike da u školi i dalje poštuju poznate epidemiološke mjere.

Dragi učenici i roditelji,

jučer nas je pogodio razarajući potres čije posljedice svi mi u većoj ili manjoj mjeri osjećamo. Ovim putem preporučujemo Vam besplatnu publikaciju o savjetima kako razgovarati s djecom te kako se ponašati prije, za vrijeme i poslije potresa. Publikaciju je izradila Poliklinika za zaštitu djece i mladih grada Zagreba.

Nadamo se kako će vam ova publikacija poslužiti kao dobar „suputnik“ na putu oporavka i ponovne uspostave sigurnosti u životu vas i vaših obitelji.

Želimo vam svako dobro u novoj 2021. godini!

Link za preuzimanje PDF publikacije: ,,Djeca i obitelji prije, tijekom i poslije potresa" nalazi se  - ovdje.

IZDVOJENO
BLOG NAŠIH UČENIKA

ČOVJEČE, ZAR NE VIDIŠ ŠTO RADIŠ?

Piše: Nikola Lewis

NADOLAZEĆA DOGAĐANJA

smiling-friends-hugging-playground_1098-

KUTAK

PEDAGOGA

Dobar pedagog je, prije svega, inspiracija, lider u znanju i čovjek u razumijevanju.

child-development-tracker.jpg

KUTAK

REHABILITATORA

Biti edukacijski rehabilitator znači njegovati empatiju i humanost, biti pun entuzijazma...

migration-3129340_1280.jpg

HUMANOST

NA DJELU

Humana djela Cankarice - jedan od razloga zašto ju zovemo školom sa srcem.

film-596009_1280.jpg

IZ

MEDIJA

Pogledajte aktivnosti Cankarevaca popraćene  medijima.

boy-with-laptop-office_23-2148019075.jpg

STRANICE NAŠIH

UČENIKA

Pogledajte stranice naših učenika i sadržaje koje su pripremili za vas.

Matrículas-2019.jpg

UPISI U

PRVI RAZRED

Stranica za roditelje budućih Cankarevaca.